Galaxy S6 Edge MWC 2015’de Tanıtılacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung bu yıl düzenelecek MWC 2015 içerisinde Galaxy S6 Edge modelini tanıtacak.

Samsung’un amiral gemisi telefonu Galaxy S6, beklenilenin aksine CES 2015 etkinliğinde tanıtılmamıştı. S6 tanıtımı için gözler Mobile World Congress 2015’e çevrilmişken, bu etkinlik kapsamında kavisli ekrana sahip Galaxy S6 Edge’in de tanıtılacağı söylenmeye başladı.

Daha önce Galaxy Note Edge ile kavisli telefon alanına giriş yapan Samsung, yeni raporlara göre şimdi de kavisli ekranı Galaxy S6 modellerine getirmeyi planlıyor. Samsung’a yakınlığı ile tanınan Sammobil sitesi tarafından ortaya atılan iddiaya göre, çift kavisli ekrana sahip olacak olan yeni Galaxy S6 Edge, SM-G925 model numarası ile piyasaya çıkacak.

facebook müşteri hizmetleri

galaxy s6 edge

Üründe çift kavisli ekran kullanılmasının asıl sebebinin, hem sağ elini hem de sol elini kullananların rahat etmesi olduğu düşünülüyor. Galaxy Note Edge’in sağ elini kullananlar için oldukça avantajlı olmasına rağmen, solak kişiler bu avantajlardan tam anlamıyla yararlanamıyorlardı.

MWC 2015 kapsamında duyurulacağı kesin gözüyle bakılan Galaxy S6 modelinin yanı sıra Galaxy S6 Edge modelinin de resmen duyurulması bekleniliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir