Galaxy S6 Edge Plus Özellikleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S6 Edge modelinin Galaxy S6 Edge Plus olan versiyonu hakkında sızıntılar artmaya başlamıştı. Yeni bilgiler ve detaylara göre artık Galaxy S6 Edge Plus modelinin teknik özellikleri belli oldu. İphone 6 Plus modeline rakip olarak düşünülen model Galaxy S6 Edge Plus için bazı sızıntılar gerçekleştmişti fakat sonrasında gelen özellikleri hakkında sızıntılar sonrası artık özellikleri ve performansı hakkında bazı düşünceler netleşti. Yeni sızıntılara göre kesinleşen özelliklerden biri cihazın Snapdragon 808 işlemcisini kullanacağı ve 16 megapiksel 4K video kaydı yapabilen bir kamera ile geleceği kesinleşti.

facebook müşteri hizmetleri

Cihazda diğer yandan 3000 mAh bir batarya beklenirken phablet boyutunda diyebileceğimiz 5.7 inç büyüklüğünde bir ekran olması bekleniyor. Ekran çözünürlüğü ise 2560×1440 piksel yani 2K bir ekran diyebiliriz.

Cihazda MicroSd kart girişinin bulunmamasının yanı sıra kullanıcılarına Android 5.1.1 ile gelecek ve TouchWiz RAM arayüzü kullanacak. Tıpkı Note 5 modelinde beklenildiği gibi arka kapak çıkarılamayacak ve batarya değişikliği yapılamayacak. Ayrıca 32, 64 ve 128 GB dahili depolamalı versiyonları olacak ve ana kamerası ile 4K video kayıtları gerçekleştirilebilecek. Bu modelinde Samsung’un 4 GB RAM kullanmasıda söz konusu. Galaxy S6 Edge Plus modeli hakkında herhangi bir fiyat veya çıkış tarihi verilmiş değil detaylar geldikçe ekleyeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir