Galaxy S6 Edge Plus Özellikleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un kavisli ekrana sahip amiral gemisi olan Galaxy S6 Edge haricinde phablet pazarına giriş yapması için üretilecek Galaxy S6 Edge Plus modelinin özellikleri sızdırıldı. İlk olarak Galaxy S6 Edge Plus modelinin Snapdragon çipseti ile gelmesi muhtemeller arasında. Samsung özellikle 2015 yılına giriş yaptığı sırada çıkarttığı Galaxy S6 modeli ile oldukça iyi bir çıkış yakalamıştı. Tasarımsal olarak değişikliğe giden samsung ayrıca kamera konusunda da kendisini bu modeli ile geliştirmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi ise Phablet model denilebilecek Galaxy S6 Edge Plus hakkında yeni sızıntılar gelmeye başladı. Samsung’dan bu zamana kadar Phablet pazarına herhangi bir atağı olmamıştı. Şimdi ise yeni bir model ile boy gösterecek. Phablet olarak Samsung cephesinden akla gelecek modellerden biri sadece Galaxy Note 5 olarak gözüküyor. Diğer amiral gemilerinin Plus modellerine rakip olacak Galaxy S6 Edge Plus modeli Apple’ın İphone 6 Plus modelinede rakip olacak. Fakat bu noktada Samsung’un kavisli ekran kullanması bir artı diyebiliriz.

Galaxy S6 Edge Plus cihazının sızan donanımsal özelliklerine bakarsak, samsung’un her zaman kullandığı Exynos 7420 işlemcisinin yerine Qualcomm üretimli 6 çekirdeğe sahip Snapdragon 808 yonga setini kullanacak. Ayrıca Phablet modeli olacağı için ekran boyutu olarak 5.5 inç veya 5.7 inç büyüklüğünden bir ekran olacağı bekleniyor. Diğer yandan 16 megapiksel ve 4K video kaydı gerçekleştirebilen bir ana kamera gelmesi bekleniyor. Ayrıca 2K Full HD bir ekran ve 3000 mAh bir batarya kullanması beklenen Samsung, bakalım Phablet kategorisinde ne gibi işler yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir