Galaxy S6 Güncellemesi Başladı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini resmen yayınladı. Güney Kore’de başlatılan güncellemenin detayları haberimizde. Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy S6 ailesi için Marshmallow güncellemesini sunacağını duyurmuştu. Beta programında bir süredir yer alan bu güncelleme, ilk olarak Güney Koreli Galaxy S6 ve S6 edge kullanıcılarına sunuldu.
Yakın zamanda Note 5 ve Galaxy S6 edge+ için de Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini sunacak olan Samsung, güncellemeyi kısa süre içerisinde diğer ülkelerdeki kullanıcılarına da sunacak.

facebook müşteri hizmetleri

2

Güncellemeyle beraber daha akıcı ve daha sade efektlere kavuşan yeni ara yüz, kilit ekranında yeni özelleştirmeler sunuyor. Hızlı ayarların yapıldığı panel için de yeni renk seçenekleriyle kullanıcılarının karşısına çıkan Samsung, uzun zamandır klasör içerisine direkt olarak uygulama ekleme seçeneğine de bu güncellemede yer veriyor.
Kamera tarafında deklanşör hızını ayarlama, RAW formatında fotoğraf çekme gibi yeniliklere yeren veren güncelleme, genel bir stabilizasyon düzenlemesini de beraberinde getiriyor. Daha akıcı bir halde çalışan sistem içerisinde, izinleri detaylandırma seçeneğine de yer verilmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir