Galaxy S6 için Android 6.0 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Amiral gemi modelleri için Android 6.0 üzerinde çalışan Samsung’un, Galaxy S6 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinden ekran görüntüleri sızdırıldı! Samsung, yıl sonu bitmeden Android 6.0 Marshmallow güncellemesini amiral gemi modelleri için yayınlamak istiyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncelleme takviminde Galaxy Note 5 ve Galaxy S6Edge+ modellerinin ardından Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinin güncelleme alacağını öğrenmiştik.

facebook müşteri hizmetleri

s6
Geçtiğimiz hafta Galaxy Note 5 için sızdırılan Android 6.0 ekran görüntüleri bu kez Galaxy S6 ile gündeme geldi. Weibo üzerinde yayınlanan görüntüler Samsung’un Android 6.0 Marshmallow ile neler sunacağını ortaya çıkarıyor. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile yapılan değişikliklere göz attığımızda yenilenen bildirim ekranı dikkat çekiyor. Beyaz arkaplan üzerine yerleştirilen bildirim ekranında, kamera ve sesli arama kısayolları bulunuyor.

s6 (2)
Bir diğer değişiklik ise kamera tarafında yapılmış. Kamera uygulamasına Pro modu için deklanşör hızını kontrol etme gibi yetenekler eklenmiş. Ayrıca şuan için uygulama simgelerinde herhangi bir değişiklik bulunmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir