Galaxy S6 İle Tüm Uygulamalar Silinebilecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un Galaxy S6 ile birlikte kullanıcılarına şu anki Android deneyiminden farklı bir şeyler sunmak istemesi oldukça doğal ve uzun zamandır beklenilen bir durum. Firma çağrımıza kulak vermiş olacak ki Galaxy S6 ile birlikte kendi uygulamaları da dahil, cihaz içerisinde bulunan tüm uygulamaları silebilme yetkisini kullanıcılara vermeyi planlıyor.

Bu uygulamalar içerisinde S Voice, Chrome vb Samsung tarafından telefonun içerisinde yüklü olarak gelen ve belki de hiç kullanmadığınız diğer gereksiz uygulamalar bulunuyor. Sizi bilmiyorum ancak ben Samsung’un içerisinde gelen birçok uygulamayı şu ana kadar hiç kullanmadım. Bu güncellemenin de faydalı olacağını düşünüyorum.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy S6 ile Gereksiz Uygulamalara Son

Samsung gibi Android kullanan telefonların son zamanlardaki en çok şikayet edilen yönlerinden biri de çöp uygulamalar ve dahili saklama alanına etkileri. Samsung kullanıcıların bu şikayetlerini değerlendirmiş olacak ki Galaxy S6 ile birlikte gereksiz uygulamaları, ve evet bu uygulamalar içerisinde daha önce müdahale edemediğiniz, S Voice gibi cihaz içerisinde gelen hazır uygulamalar da var, uygulamaları silmemize izin verecek.

Bir süredir hem Android hemde iOS işletim sahibine sahip iki farklı cihaz kullanıyorum. Android ‘de gördüğüm en büyük eksikliklerden biri gereksiz uygulamaların silinemiyor, daha doğrusu herhangi bir root işlemi olmadan silinemiyor olmasıydı. Samsung’un Galaxy S6 ile birlikte bu özelliği telefonun kendi içerisinde sunması oldukça büyük bir adım.

Galaxy S6 Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy S6 Hangi Uygulamalar ile Gelecek

Galaxy S6 ile kullanıcıya daha fazla güç sağlamak isteyen Samsung, Android’in öne çıkan yönlerinden biri olarak “Her şeyi değiştirebilme” konseptini biraz daha güçlendirecek. Bakalım yeni güncelleme ve Galaxy S6 özellikleri kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir