Galaxy S6’nın Yandan Görünüşü Ortaya Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un detaylarını önümüzdeki hafta Barselona’da düzenlecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde açıklayacağı söylenen S6 ile ilgili farklı bilgiler T-Mobile’da ortaya çıktı. Görünüşe göre Samsung Galaxy S6 ile birlikte deri ve plastik kaptan oluşan arka plan tasarımlarına bir süre ara verecek.

facebook müşteri hizmetleri

Bu sene içerisinde çıkardığı Galaxy A3 ile Galaxy A5′in de metal tasarımlara sahip olduğu düşünülürse, Samsung’un yeni amiral gemisi niteliğini taşıyacak telefonunda da bu yöne gitmesi çok şaşırtıcı olmasa gerek. Ayrıca S6’nin Note Edge planları ile ortaya çıkan kavisli ekran yapısına da sahip olması beklenenler arasında.

Kavisli ekran ve düz ekran olarak çıkacağı düşünülen telefon ile ilgili de Galaxy Note 4 ve Galaxy Edge örneklerini vermek mümkün. Belki de Samsung ezeli rakibi Apple’ın yaptığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus gibi bir kampanya ile çıkışa geçmeyi düşünüyor olabilir. Ayrıca Samsung’un Galaxy serisinin her telefonu için mini versiyonlarını da çıkardığını unutmamak gerek.

Şimdilik Galaxy S6 ile ilgili çok fazla detay olmasa da önümüzdeki hafta Samsung’un yeni amiral gemisinin tam özellikleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir