Galaxy S7 Edge Ekran Dayanıklılık Testi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Galaxy S7 ve S7 Edge’in çıkmasını dört gözle bekleyenlerden olan YouTube kanalı TechRax, yine bir işkence karışımı dayanıklılık testi yaptı. Samsung’un yeni Galaxy’leri, donanım özelliklerinin yanı sıra sağlamlığıyla da dikkat çekmişti. 5.5 inç büyüklüğündeki ve 2K çözünürlüğündeki ekranı Corning Gorilla Glass 5 ile korunan Galaxy S7 Edge, kafalarda ‘herhalde bu sefer demir kadar sağlam olmuştur’ gibi bir düşünce oluşturmuştu.

facebook müşteri hizmetleri

Bu alanda dünyanın dört gözle video çekmesini beklediği YouTube kanallarından olan TechRax, Galaxy S7 Edge’in ne kadar sağlam olduğunu test ettiği bir video yayımladı. Her zamanki gibi dayanıklılık ve işkence testini bir arada uygulayan arkadaş, önce ufak bıçak darbeleriyle cihazın arka ve yan kısımlarının ne kadar dayanıklı olduğunu ölçüyor. Daha sonra ise asıl beklenen ‘çekiçli’ dayanıklılık testine geçiyor. Artık spoiler vermeden sonrasında neler yaşandığını videoyu izleyerek öğrenelim.

<iframe width=”728″ height=”516″ src=”https://www.youtube.com/embed/Y7jWdzh68DM” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir