Galaxy S7 edge için Güncelleme Yayınladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S7 edge acil bir güncelleme yayınlamak zorunda kaldı. Peki, Galaxy S7 edge güncellemesi ile neler geliyor? Samsung’un MWC 2016’da tanıttığı amiral gemisi Galaxy S7 edge, ilk acil güncellemesini aldı.

facebook müşteri hizmetleri

4 Mart tarihinden itibaren Güney Kore’de ön siparişleri almaya başlanan Galaxy S7 edge’in, ön sipariş rakamlarının beklentilerin altında kaldığı belirtiliyordu. Pocketnow’da yer alan habere göre, Galaxy S7 edge cihazına henüz satışa sunulmadan sahip olan özel kullanıcılar, “acil bir güncelleme” uyarısı ile karşı karşıya olacaklar.3.32 MB boyutunda küçük bir yama şeklinde görülen güncellemenin, açıklama kısmında ise yalnızca “edge Ekran” ibaresi yer alıyor. Detayları henüz netleşmeyen güncellemenin, neden “acil” ifadesini bulundurduğu henüz belirsizliğini koruyor.
update

TK adlı Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan söz konusu acil güncellemenin, kullanıcılar tarafından “Ayarlar” menüsündeki “Yazılım Güncelleme” kısmından kontrol edilmesi gerekebilirken, uyarının otomatik olarak da kullanıcılara sunulduğu belirtiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir