Galaxy S7 Edge’in Kavisli Ekranı Sorunlu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un beğenilen yeni amiral gemisi Galaxy S7 edge, kavisli ekranı nedeniyle bazı sorunlar yaşıyor. Galaxy S7 edge için yayınlanan güncelleme ve sorunun detayları haberimizde. Samsung’un geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni nesil amiral gemisi Galaxy S7 edge, şık tasarımı ve çift taraflı kavisli ekranıyla herkesin gönlünü kazanmayı başardı. Ancak görünen o ki Galaxy S7 edge, çift taraflı kavisli ekranı nedeniyle bazı problemler yaşıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Çift taraflı kavisli ekranı ile oldukça şık bir görünüme sahip olan Galaxy S7 edge, aynı zaman bu ekran sayesinde kullanıcısına bazı kolaylıklarda sunuyor. Ancak kullanıcılardan gelen yorumlara göre Galaxy S7 edge modelinin kavisli ekranı, telefonu kullanmayı zorlaştırıyor. Oldukça ince bir kasaya sahip olan Galaxy S7 edge’ı kullanırken kavisli ekrana dokunmadan işlem yapabilmek oldukça zor. Bu konuda birçok şikayet alan Samsung, hemen bir güncelleme yayınladı.
update

3.32 MB büyüklüğündeki bu güncelleme sonrasında klavyeyi kullanırken veya kamerayı kullanırken istemsiz dokunuşların önlenmesi amaçlanıyor.Ancak bazı kullanıcılar acil olarak yayınlanan bu güncellemeye rağmen sorunun devam ettiğini bildiriyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir