Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Ne Kadar Sattı?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge satışlarından hayli memnun. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Çin’de ön sipariş rekoru kırdı. Peki ne kadar sattı? Samsung yöneticileri geçtiğimiz haftalarda Şubat, Mart ve Nisan ayını kapsayan üç aylık dönemde toplam 17.2 milyon cihaz satmayı hedeflediklerini söylemişti. 9.9 milyon Galaxy S7 satılması beklenirken kalan 7.3 milyon ise Galaxy S7 Edge için bekleniyordu. Samsung hedefini rahatlıkla geçecek gibi gözüküyor çünkü sadece Çin’de ön sipariş ile 10 milyondan fazla Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge satıldı.

facebook müşteri hizmetleri

Sammobile’ın haberine göre Çin’de 11 Mart’ta başlayan ön siparişlerle bugüne kadar 10 milyondan fazla satıldı ve ön siparişlerin son günü olan 18 Mart’a kadar bu sayının 15 milyona ulaşabileceği belirtiliyor.

Çin’in en büyük alışveriş sitelerinden biri olan JD.com, tek başına 6.35 milyon Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge sattığını belirtiyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in satış beklentileri sadece Çin ile bile karşılanabilirken dünya geneli düşünüldüğünde Samsung’un çok büyük bir başarıya imza attığını söyleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir