Galaxy S7 Geekbench 3’de Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un önümüzdeki yıl piyasaya sunacağı amiral gemisi modeli Galaxy S7, Geekbench 3 testinde görüntülendi. Snapdragon 820’li Galaxy S7, aldığı puan ile zirveye yerleşti.

2015 yılı içerisinde tanıttığı tüm amiral gemisi modellerinde kendi işlemcisi olan Exynos 7420’yi kullanan Samsung’un, önümüzdeki yıl piyasaya sunacağı amiral gemisi Galaxy S7’de işlemci tercihini değiştireceğine yönelik bir takım dedikodular ortaya çıkmıştı. Snapdragon 810 yonga setindeki ısınma sorununun Snapdragon 820 ile çözüldüğünün açıklanmasının ardından Galaxy S7 modelinin Snapdragon 820 ile gelme ihtimalinin yüksek olduğu söylenmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Exynos ile Snapdragon arasındaki savaş bugün Galaxy S7’nin Benchmark sonuçlarının ortaya çıkmasıyla daha da kızışacak. Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo sitesi üzerinde Galaxy S7’ye ait olduğu söylenen Geekbench 3 puanları paylaşıldı. Paylaşılan bilgiye göre Galaxy S7, Geekbench 3 tek çekirdek bölümünden 2456 ve çoklu çekirdek bölümünden 5423 puan almayı başarıyor.

İPhone 6s, Geekbench 3 testinden tek çekirdek bölümünden 2497, çoklu çekirdek bölümünden ise 4347 puan alarak, Geekbench 3’ten en yüksek puan alan telefonu olarak zirveye oturmuştu. Snapdragon 820 ile gelme ihtimali yüksek olan Galaxy S7, aldığı puan ile iPhone 6s’i tahtından ediyor. Bakalım Samsung yonga seti tercihini Snapdragon 820’den yana mı yoksa Exynos 8890’dan yana mı kullanacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir