Samsung Galaxy S7 İris Tarayıcı ile Gelebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un 2016 yılı amiral gemi telefonu Galaxy S7 modeline dair gelen sızıntılara bir yenisi daha eklendi. Ortaya atılan iddialara göre Galaxy S7 iris tarayıcısına sahip olacak. Akıllı telefon piyasasının en çok merak edilen cihazlarından birisi olan Galaxy S7, şu sıralar gündemden düşmez oldu. Galaxy S6 modeli ile benzer tasarım çizgisine sahip olacak olan Galaxy S7, sahip olduğu özellikleriyle adından sıkça bahsettirecek.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy S7 modelinde irisi tarayıcısı yer alacak
Galaxy S6’da kullanılan ve birçok olumlu eleştiri alan tasarımı devam ettirecek olan Samsung, Polonya’da yayınlanan bir rapora göre Galaxy S7 iris tarayıcısına sahip olacak. Halihazırda Lumia 950 ve Lumia 950 XL modellerinde kullanılan iris tarayıcısını kullanacak bir diğer model olması beklenilen Galaxy S7, parmak izi sensörüne kıyasla çok daha üst düzey güvenlik önlemi sunuyor.

Snapdragon 820 veya Exynos 8890 işlemci kullanması beklenilen Galaxy S7, 4 GB RAM ile gelecek. Yenilenen bir Quad HD çözünürlüğe sahip ekran ile gelecek olan Galaxy S7, parmak izi sensörü, yeniden microSD kart girişi, yenilenen bir kamera ve daha büyük bir batarya ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir