Galaxy S7 Modelleri Teknosa’da Ön Siparişe Açık

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri Teknosa.com’da ön siparişe açıldı. Ön sipariş veren kullanıcılar 200 TL değerindeki Clear View kılıfına ücretsiz sahip olacak. Geçtiğimiz ay Barcelona’da gerçekleşen Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılan Samsung Galaxy S7 ve S7 edge , TeknoSA mağazalarındaki yerini alıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Tanıtıldığı günden itibaren büyük ilgi gören ve satışı heyecanla beklenen Galaxy S7 ve S7 edge, 4 Mart’ta www.teknosa.com’dan, 11 Mart’ta ise tüm TeknoSA mağazalarından ön sipariş ile satın alınabilecek. Üstün özellikleri ile dikkat çeken akıllı telefonlar, 18 Mart’ta ise Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm TeknoSA mağazalarında yerini alacak.

4.5G uyumlu, düşük ışıkta ve yüksek hareketlilikte bile profesyonel fotoğraf çekilmesine olanak veren 1.7F değerinde 12 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip Samsung Galaxy S7 ve S7 edge, suya ve toza dayanıklı (IP68) tasarımı, sekiz çekirdekli işlemcisi ve Quad HD Super AMOLED ekran kalitesiyle de öne çıkıyor. Tüm bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahip Samsung Galaxy S7 2 bin 799 TL, S7 edge ise 3 bin 299 TL’lik satış fiyatıyla tüketiciler ile buluşuyor. Ön satışla birlikte Samsung orijinal Clear View telefon kılıfı hediyeli Samsung Galaxy S7 ve S7 edge’e TeknoSA Mobil’in birbirinden cazip tarifelerine özel fırsatlar ile sahip olmak için www.teknosa.com’uveya TeknoSA mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir