Galaxy S7 Olimpiyat Sürümü Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung amiral gemisi telefonlar Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için önemli bir pazarlama hamlesi daha gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Telefonların Olimpiyat sürümleri geliyor. Amiral gemisi akıllı telefonların özel sürümlerini duyurma noktasında cesur davranan Samsung, SamMobile sitesinin elde ettiği verilere göre bu defa Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in Olimpiyat sürümlerini hazırlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Sitenin Samsung verilerinde Hero2_Olympic_edition cihazın varlığına rastlaması Galaxy S7 Olimpiyat sürümünün yolda olduğunu açıkça gösteriyor. Yine Samsung’un sanal gerçeklik başlığı Gear VR için Olimpiyat Oyunları’na özel iki uygulama geliştirdiği biliniyor. Samsung’un bu hamlesi özellikle oyunların başladığı dönemde Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge satışlarına önemli bir katkı sunacaktır. Yeri gelmişken Olimpiyat Oyunları’nın ağustos ayında Brezilya’nın önemli şehirlerinden Rio De Janeiro’da düzenleneceğini hatırlatalım.

Samsung iki yıl önce Sochi’de düzenlenen 2016 Kış Olimpiyat Oyunları için Galaxy Note 3’ün özel bir sürümünü kullanıcılarla buluşturdu. Şirket ayrıca 2012 yılında Londra’da gerçekleşen yaz oyunlarının ana sponsorlarından biri olurken; o dönemin popüler akıllı telefonu Galaxy S3 sponsorluk anlaşmasının kaymağından yararlanarak önemli satış rakamlarına ulaşmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir