Galaxy S7 Ön Siparişleri Beklentilerin Altında

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in ön sipariş rakamları beklentinin altında kaldı. Şirketin ana vatanındaki ön sipariş rakamları önceki modellere göre düşük. Samsung’un MWC 2016’da tanıttığı Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge akıllı telefonları, operatörler aracılığı ile 4 Mart itibarıyla şirketin anavatanı Güney Kore’de ön siparişe açıldı.

facebook müşteri hizmetleri

Henüz ön siparişlerin sayısal olarak ne durumda olduğu açıklanmasa da, Business Korea’nin açıkladığı bilgilere göre yeni cihazların ön siparişleri “önceki modellere” oranla geride kaldı. Görünüşe bakılırsa ön sipariş veren kullanıcılara ücretsiz Gear VR hediye edilmesi bile, gelen taleplerin artması adına etkili olamadı.

Yine de uzmanlara göre ön sipariş rakamlarının beklentilerin altında kalması direkt olarak Galaxy S7 ile ilgili değil. Tahminler bu durumun tüketicilerin ön sipariş sistemine yaklaşımı ve operatör tarifelerinin yarattığı kafa karışıklığı yüzünden oluştuğu üzerine. Ayrıca ön siparişle beraber hediye edilen Gear VR’ın tüketiciler tarafında bir heyecan uyandırmadığı da belirtiliyor. Çünkü resmi satış fiyatı 107 dolar olan Gear VR, online alışveriş sitelerinde 50 dolara bulunabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir