Galaxy S7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon pazarında dev markaların yarışı devam ederken lider markalardan olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 modelini ne zaman tanıtacağı yavaş yavaş belli oluyor. Geçtiğimiz günlerde yeni model olacak olan güçlü işlemci modeli belli olurken, şimdiden tanıtım tarihini gösteren sızıntılar gelmeye başladı. Yeni amiral gemisi hakkında bilgiler çıkmaya başlayan Samsung’un cihazda kullanacağı donanımsal parçaların modelide oldukça merak edilir durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Her gün artan sızıntılar ile beraber tanıtım tarihi belli oldu. Galaxy S7 modelinin tanıtım tarihinin belli olması iddialar üzerine olup resmi olmadığını hatırlatalım. Sammobile tarafından iddia edilen bilgi ve habere göre Galaxy S7 modeli Mobil World Congress yani MWC 2016 tarihinde tanıtımı gerçekleşecek.

Gerçekleşen iddianın doğruluk oranın yüksek olmasını Galaxy S6 modelinin MWC kapsamında tanıtıldığını düşünürsek mantıklı gelebilir. Fakat her ne kadar resmi bir açıklama gelmesede şuan için bilinen durum Galaxy S7’nin MWC kapsamında tanıtılacağı üzerinedir. Bu bilgileri ele alırsak geçen seneye göre daha erken bir vakitte yapılacak olam MWC 2016 etkinliği 21 şabat tarihinde yapılması bekleniyor. Bu etmenlere göre Galaxy S7 cihazını 21 şubat tarihinde görebiliriz. Bakalım bilgiler söylendiği gibi doğru çıkarsa yakın zamanda S7 modeli piyasaya girişini yapacaktır. Çıkış tarihi bu beklenirken cihazda güçlü işlemci Exynos 8890 modelinin kullanılması bekleniyor. Bakalım satış rakamı konusunda ne derece başarılı olunup liderlik yarışında avantajlı olacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir