Galaxy Tab 4 Lollipop Güncellemesi Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un galaxy tab serisinden tanıdığımız modeli Galaxy Tab 4 lollipop güncellemesi yayınlandı. Samsung lollipop güncellemelerini tablet serilerinde çok kullanmasada Tab 4 modeline güncellemeyi gönderdi. Galaxy tab 4 lollipop güncellemesi ile bazı iyileştirmeler ve değişiklikler bekleniyor. Uzun zamandır Samsung Tab 4 modellerine gelmesi beklenen Lollipop güncellemesi, hatırlayacağınız üzere ilk olarak üst seviye Tab S 10.5 ve Tab S 8.4 modellerinin Wifi ve LTE sürümleri için yayınlanmıştı. Ardından kısa bir süre sonra galaxy tab 4 lollipop güncellemesi yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy Tab 4 10.1 için yayınladı. Galaxy Tab 4 10.1 Wifi ve LTE modellerine gelen Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, ilk olarak Avrupa ülkelerindeki kullanıcılara ulaştı. Çeşitli hata düzeltmeleri, Android 5.0.2 Lollipop yenilikleri ve Tab S modellerindeki Android 5.0 Lollipop arayüzünü getiren güncelleme, Material Design ile Tab 4 modellerinin arayüzüne renk katacak. Lollipop güncellemesi ilerleyen günlerde Tab 3 modelinede gelmesi bekleniyor. Galaxy tab 4 lollipop güncellemesi ile cihazda güncellemeler ve iyileştirmeler bekleniyor. Diğer yandan rakip firmalar tablet modellerine dahi lollipop yollamazken Samsung, Tab 4 modeline güncelleme yolladı. Yakın zamanda da Tab 3 modeline yollayacağını belirtelim.

Ayrıca güncelleme ile arayüzde tema değişiklikleri olacakmı hep beraber göreceğiz. Güncellemeyi ilk getiren kısmında yarış devam ederken erken getiren cihaz nexus‘un arkasına Samsung’u koymak yerinde olur diye düşünüyoruz. Samsung‘un tablet konusunda orta segment cihazlarına lollipop güncellemesi göndermeyecek. Fakat üst segment olan kısıma güncelleme göndereceği biliniyor.

2 thoughts on “Galaxy Tab 4 Lollipop Güncellemesi Geldi

 • 13 Eylül 2015 at 15:41
  Permalink

  türkiyeye ne zaman gelecek

  Reply
 • 13 Eylül 2015 at 14:41
  Permalink

  türkiyeye ne zaman gelecek

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir