Game of Thrones Bitiş Tarihi Belli Oldu!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Şu an için belki de ülkemizde ve dünyada en popüler ve en çok sevilen dizilerden biri olarak rahatlıkla söyleyebileceğimiz Game of Thrones dizisinin yetkilileri tarafından bazı açıklamalar gün yüzüne ulaştı. Her ne kadar Game of Thrones hayranlarına göre dizinin bitmesine hiç gerek olmasa da bitiş zamanı çok uzakta sayılmaz. Özellikle bu sene yayınlanan 5. sezon ile tüm hayranlarına heyecan seviyesini doruklarına kadar hissettirse de bitiş tarihi için o kadar uzun yıllar ve sezonlar bulunmamakta.

facebook müşteri hizmetleri

HBO başkanı Michael Lombardo’nun geçen gün gerçekleştirdiği röportajda yaptığı açıklamaya göre dizinin sorumluları David Benioff ve Dan Weiss’ın diziyi 8. sezona kadar sürdürmeyi planladıklarını söyledi. Ayrıca Lombardo kısa bir süre önce de dizinin 6. sezondan sonra muhtemelen 2 yıl daha devam edeceğin belirtmişti.

Öte yandan kendisinin de dizinin devam etmesi taraftarı olduğunu söyleyen Lombardo, David Benioff ve Dan Weiss’ın fikrini değiştirmeye çalışacağını da sözlerine ekledi.

Bu açıklamalarla beraber daha önceden 7. sezon olduğu tahmin edilen Game of Thrones’un final sezonunun 8. sezona kaydırıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak şu an için 9. sezon söz konusu değil gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir