Game of Thrones’da Bir İlk Gerçekleşecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünya genelinde en çok izlenen dizilerden biri olan Game of Thones için bir ilk gerçekleşiyor. Özellikle medya tarafını yakından ilgilendiren bu olayın detayları haberimizde. IMDB puanı ve on milyonun üzerinde izlenme oranıyla gelmiş geçmiş en başarılı diziler arasında kendini gösteren Game of Thrones’un yeni sezonu için büyük bir güvenlik önlemi alındı.

facebook müşteri hizmetleri

Önümüzdeki ay altıncı sezonuyla tekrar hayranlarının karşısına çıkacak olan dizi, büyük bir heyecan içerisinde beklenmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere geçen yıl yayınlanan beşinci sezonuyla sızıntılara engel olamayan HBO, büyük bir skandala imza atmıştı. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internete düşmüş ve HBO, ilk dört haftada önemli derecede reyting kaybetmişti. Bu sefer buna benzer bir durum yaşamak istemeyen yayıncı kuruluş, şimdiden önlemlerini almış durumda.
game of2

HBO tarafından yapılan açıklamaya göre, kanal tarihinde ilk kez bir dizinin veya filmin yayın öncesinde medyayla paylaşılmayacağı belirtildi. Böylelikle Game of Thrones’un yeni sezonunun ilk bölümü hakkında eleştirisel yazılar ve yorumlar göremeyeceğiz anlamına geliyor bu. Ayrıca hiçbir medya kuruluşuna dizinin kopyasının gönderilmeyeceğini belirten yayıncı şirket, geçen seneden ağır bir ders çıkarmış gibi gözüküyor.
Game of Thrones’un altıncı sezonunun ilk bölümü 24 Nisan’da yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir