Game of Thrones’u Mastodon Bastı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

HBO‘nun George R. R. Martin‘in A Song of Ice and Fire adlı romanından uyarlanan ve dünyayı sallayan dizisi Game of Thrones‘un son bölümüne Grammy adayı progresif metal grubu Mastodon konuk oldu.

Dizinin Hardhome adlı bölümüne konuk olan Mastodon üyeleri Bill Kelliher, Brann Dailor ve Brent Hinds, dizide “wildlings” adı verilen topluluktan birilerini oynuyorlar ve deyim yerindeyse katlediliyorlar. Bu özellikle Mastodon üyelerinin istediği bir şey mi, yoksa senaristler eğlencelik bir anı olarak mı ayarlamış bilemeyiz ancak adamlar çok sağlam ölüyorlar.

Bu olay Mastodon ile Game of Thrones‘un ilk buluşması değil. Game of Thrones‘un geleneksel olarak yayınladığı “Catch The Throne” adlı mixtape’in (karışık albüm) ikinci albümüne de White Walkers isimli bir şarkı yazmıştı. Her fırsatta da diziyi ne kadar sevdiklerini söyleyen grup üyeleri bu dizide yer almaktan onur duyduklarını belirtiyorlar. Grubun 29, 30 ve 31 Ağustos’ta Headbangers Weekend kapsamında Türkiye’de sahne alacağını da hatırlatalım.

facebook müşteri hizmetleri

Bahsettiğimiz şarkıya ve Mastodon üyelerinin dizideki görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

mastodon-game-of-thrones

mastodon-game-of-thrones-2

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir