Gameboy Oyunlarını İphone’da Oynamak İstermisiniz?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

90’lı yılların efsane el konsolu Gameboy’un oyunlarını, iPhone’da oynamak ister misiniz? Gameboy oyunlarını iPhone’da oynamak için haberimize göz atmalısınız. Nintendo tarafından ilk olarak 1987 yılında üretilen Gameboy, hüküm sürdüğü 90’lı yıllarda oyunseverlerin en büyük eğlencelerinden biri olmuştur. Yıllar geçtikçe, oyun konsollarının çeşitlenip gelişmesi ise değerlerini kaybeden Gameboy, kullanıcılar tarafından hep iyi duygularla hatırlanmıştır.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni çözüm ile kullanıcıların Gameboy hasretine bir son verme amacını taşıyor. Apple kullanıcıları efsane niteliğindeki Gameboy oyunlarını cihazları üzerinden oynayabilecekler. GamePlayColor sayesinde, iPhone yada iPad kullanıcıları Safari üzerinden siteye girerek Gameboy oyunlarını yıllar sonra tekrar deneyimleyebiliyor.

Dokunmatik ekran hassaslığına duyarlı olarak yapılan oyunlar, orijinal sürümünden belki de daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Böylece Pokemon, Zelda, Mario, Final Fantasy gibi efsane oyunlar, teknolojinin son harikası ürünlerle deneyimlenebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir