Gameforge Büyük HEX: Shards of Fate Turnuvasını İlan Ediyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

100.000 USD Para Ödülü ve Kaliforniya’da Final Oynanacağı Açıklandı

Karlsruhe, 17.03.2015Gameforge ve HEX Entertainment geçen haftanın sonunda, Katowice, Polonya’da IEM (Intel Extreme Masters) çerçevesinde, 2015 yılının ilk dünya çapındaki HEX: Shards of Fate turnuvasını ilan ettiler. Karlsruhe’li yayıncı 100.000 USD tutarında bir para ödülü açıkladı ve böylece e-spora verdiği desteği artırdı. Turnuvanın kesin tarihi yakında ilan edilecek.

Geçen hafta ilk PvE içeriği başarıyla hayata geçirildikten sonra turnuvanın ilan edilmesi, iki şirketin oyunun PvE ve PvP’den oluşan dengeli karışımını daha fazla vurgulamak için atılan ikinci adımı oluşturuyor.

Gameforge CEO’su Carsten van Husen: “HEX, başka hiçbir oyunda olmadığı kadar klasik kart koleksiyonu oyunlarının dünyasıyla dijital özellikleri birbirine bağlıyor! Oyun, düzenli olarak yayınlanan kart paketleriyle heyecanlı ve zorlu PvP düellolarını garanti ediyor. Şimdi ilan edilen turnuvayla rekabetçi oynanışa daha fazla odaklanıyoruz ve aynı zamanda topluluğa teşekkür ediyoruz. HEX burada ve kalıcı olmaya geldi!”

Turnuvanın Seyri

Hex Shards of Fate
Hex Shards of Fate

HEX: Shards of Fate’in tüm kayıtlı oyuncuları turnuva çerçevesinde düzenli, değerlendirilen düellolarla eleme puanı alma olanağına sahip olacak. Oyunlarda kazanılan on puan, turnuvanın bir sonraki turuna otomatik olarak katılma olanağı sağlayacak.

Daha sonra hak kazanan her oyuncuya ücretsiz olarak açık olan toplam on iki çevrimiçi eleme turnuvasında, son oyun için final yerleri için mücadele edilecek. Büyük çevrimdışı finalin katılımcıları Gameforge tarafından Irvine, Kaliforniya’ya davet edilecek, burada HEX Entertainment’ta mücadelenin galibini belirlenecek.

Çevrimiçi eleme turnuvaları hafta sonlarında, farklı saatlerde yapılacak. Böylece iki aylık bir dönemde, tur atlayan tüm oyuncuların yerel saatlerinden bağımsız olarak eleme mücadelelerine katılabilmesi garanti edilecek.

facebook müşteri hizmetleri

HEX: Shards of Fate Hakkında

Hex Shards of Fate
Hex Shards of Fate

HEX: Shards of Fate, bir kart koleksiyonu oyununun (TCG) zorlu stratejik planlamasını, çok oyunculu çevrimiçi bir rol yapma oyununun (MMO) zengin içerikli derinliğiyle birleştiriyor ve bu sayede yepyeni bir tür yaratıyor: MMO-TCG. HEX: Shards of Fate’in tümüyle dijital olarak düzenlenmesi sayesinde TCG hayranlarına, oyun duygusunu daha da değişken ve stratejik hale getiren yeni oyun dinamikleri sunuluyor. HEX: Shards of Fate bunun yanında PvE kampanyaları, loncalar ve kişiselleştirilebilen Şampiyonlar gibi eşsiz MMO unsurları da sunuyor. Oyun bu şekilde tür sınırlarını yıkıyor ve geniş kapsamlı bir taktik eğlence sağlıyor.

Gameforge Hakkında

Hex Shards of Fate
Hex Shards of Fate

Gameforge, 20’den fazla oyun ve 450 milyondan fazla kayıtlı oyuncudan oluşan bir portföyle devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun (MMO) alanında Batı dünyasının lider sağlayıcısıdır. Karlsruhe merkezli şirketler grubu, oyunlarını 75’ten fazla ülkede oyunculara ulaştırıyor. Portföyünde, ödüllü AION, TERA: Fate of Arun, Avrupa’nın en başarılı MMO oyunu Metin2, HEX: Shards of Fate, Orcs Must Die! Unchained, Sigils: Schlacht um Raios, Runes of Magic, Elsword ve Wizard101 gibi istemci tabanlı oyun dünyaları bulunuyor. Ayrıca sevilen klasik OGame ve Ikariam gibi tarayıcı tabanlı oyunların yanı sıra gittikçe artan sayıda mobil oyun da bunlara dahil. Gameforge yaklaşık 450 kişiye istihdam sağlıyor. Daha fazla ayrıntı için: http://corporate.gameforge.com/.

 

 

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir