Gameloft Apple Watch İçin Uygulamalar Yayınladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple kullanıcılarının yeni gözbebeği Apple Watch için özellikle son zamanlarda çıkan uygulamalar oldukça ilgi çekiyor. Apple Watch‘un bahsettiğimiz uygulama yelpazesine Gameloft da katkı sağlamaya başladı. Yapılan açıklamaya göre mobil oyun yapımcısı Gameloft Apple Watch için dört uygulama yayınlayacak.

facebook müşteri hizmetleri

Normalde oyun yapımcısı olan Gameloft Apple Watch için şimdilik sadece uygulama yayınlayacak. Bahsedilen uygulamalar Gameloft’un Asphalt 8: Airborne, Modern Combat 5: Blackout, Brothers In Arms 3 ve Dragon Mania Legends gibi iOS oyunlarıyla bağlantılı çalışacak.

Gelen bilgilere göre Modern Combat 5: Blackout uygulamasında oyuncular class’larını değiştirmekten silahlarını kişiselleştirmeye kadar her şeyi yapabilecek, ayrıca oyuncular ilerlemelerini de kontrol edebilecekler. Brothers In Arms 3 uygulamasında ise oyuncular silahlar hakkında bilgiler görüntüleyebilecek, oyun içi hediyeler kazanacak ve yeni etkinlikleri listeleyebilecek.

Skype Apple Watch Desteği Geldi

Bahsettiğimiz uygulamalar şu an tüm Apple Watch‘lar için yayınlandı. Apple Watch‘un kendisi ise henüz ülkemizde satışa sunulmadı, yani bu uygulamaları denemek isterseniz biraz daha beklemeniz gerekecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir