Gears of War Xbox One İçin Yayınlanabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Halihazırda yeni bir Gears of War oyunu Xbox One için geliştiriliyor. Ama Polygon’un haberine göre ilk Gears of War Xbox One için elden geçirilerek yayınlanabilir.

facebook müşteri hizmetleri

Habere göre Microsoft ve serinin yeni geliştiricisi Black Tusk ortaklığında gerçekleşecek projede ilk Gears of War’un grafikleri ve kaplamaları elden geçirilerek ara sinematiklerde de kalite arttırılacak. Daha öncesinde de Black Tusk Studios’un Markus Fenix Collection adı altında Xbox 360’ta yayınlanan Gears of War yapımlarını elden geçireceği söylentileri dolaşıyordu. Fakat Black Tusk’ın yöneticisi Rod Fergusson “Tutku hoşuma gitti ancak Markus Fenix Collection diye bir şey yok. Farklı Gears projeleri üzerinde çalışıyoruz. E3’te görüşürüz.” açıklamasını yaparak söylentileri yalanlamıştı.

Daha önce Epic Games tarafından ve Cliff Bleszinsky yönetmenliğinde geliştirilen Gears of War serisi, Halo ile beraber Xbox 360’ın “konsol aldıran exclusive oyunlar” listesinde başı çeken bir seri. Gears of War: Judgement ile beraber People Can Fly Studios’a devredilen seri, Microsoft’un isim haklarını satın almasıyla Black Tusk Studios’a verildi ve o zamandan beri Black Tusk Studios’un ellerinde geliştiriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir