Geçen Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Torrent kullanmak ya da kullanmamak için vicdan savaşı veriyor olabilirsiniz. Torrent kullanmasanız da geçen hafta en çok hangi film indirilmiş merak ediyorsanız, sizleri habere alalım. Torrent, birçok sektöre zarar veriyor. Bunların başında da film endüstrisi geliyor. Film endüstrisi denilince de akıllara tabii ki Hollywood geliyor.
Torrent kullanan insanların çoğunun Hollywood filmlerini indirdiğini düşünürsek, bu filmlerin ne kadar indirildiği de merak konusu. Bakalım geçen haftanın en çok korsan indirilen filmleri hangileri?

10. The Good Dinosaur
Pixar yapımı olan çizgi film, ilk kez bu listeye giriyor. Genç bir dinozorun, bir çocukla olan hikayesini anlatan filmin başrolünde ise genç aktör Raymond Ochoa var.

9. The Intern
Geçtiğimiz haftanın en çok indirilen 9. filmi olan Intern, 70li yaşlarında emekli olan Ben Whittaker’ın (Robert De Niro) çalışma hayatına, Jules Ostin’in (Anne Hathaway) kurduğu moda içerikli bir internet sitesinde stajyer olarak işe başlamasını konu alıyor.

8. Steve Jobs
Michael Fassbander’ın başrolünde oynadığı film, Steve Jobs’un Apple Macintosh, NeXT Computer ve iMac G3 ürünlerinin çıkışında yaşadıklarını konu alıyor.

facebook müşteri hizmetleri

7. Creed
Rocky serisinin yedinci filmi olan Creed, Ryan Coogler imzası taşıyor. Creed, Sylvester Stallone’a En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar adaylığı ve Altın Küre’de ise ödülü getirdi.

6. Martian
Mars görevindeyken yaşanan talihsiz bir kaza sonucu kırmızı gezegende yalnız kalan bir astronotun hayatta kalma hikayesinin anlatıldığı film, en çok indirilenler listesinde altıncı sırada.

5. Kung Fu Panda 3
Oyuncu kadrosunda Jack Black, Angelina Jolie, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, Kate Hudson gibi ünlü isimleri barındıran Kung Fu Panda serisinin son filmi, listede beşinci sırada.

4. The Revenant
Filmde intikamın peşinde koşan Gugh Glass, (Leonardo DiCaprio) kendisini ölüme terkedenlerin peşine düşecek.

3. Spectre
Efsanevi Bond serisinin son filmi olan Spectre, en çok indirilenler listesinde üçüncü sırada. Başrolünü Daniel Craig’in oynadığı filmde Monica Belluci ve Christoph Waltz da yardımcı oyuncu olarak bulunuyor.

2. The Big Short
Amerikan Morgage sisteminin birgün çökeceğini öngeren Michael Burry ve diğer yatırımcıların hikayesini anlatan film, Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling, Brad Pitt ve Maria Tomei gibi isimleri kadrosunda barındırıyor.

1. Ride Along 2
2014’ün en başarılı aksiyon komedi türündeki filmlerinden Ride Along’un ikinci filmi en çok indirilenler listesinde birinci sırada.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir