Geekbench 3 Testinde OnePlus 2 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

OnePlus One modeli ile Android piyasasına hızlı giriş yapan OnePlus şirketi 2015 yılı için yeni modelinin hazırlığı içerisinde. Adı OnePlus 2 olacak yeni cihaz Geekbench 3 testinde gözüktü. 2014 yılı içerisindeki OnePlus One modeli ile iyi bir çıkış yakalayan ve üst seviye performans’a rağmen uygun fiyat ile piyasaya sürmesi kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. 27 Temmuz tarihinde yeni amiral gemisi OnePlus 2 modeli tanıtılacak.

facebook müşteri hizmetleri

Tıpkı her model gibi One Plus firmasınında sızıntıları oluştu. Cihazın Geekbench 3 testinde orta çıkan özellikleri şu şekilde, OnePlus 2 cihazında 1.55 Ghz hızında çalışan ve 8 çekirdeğe sahip Snapdragon 810 çipseti olacak. Ayrıca Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ve 4 GB RAM ile gelecek yeni model tıpkı 2014’de tabir edildiği gibi bu yılda amiral gemisi katili olmaya hazırlanıyor.

OnePlus 2 modeli Geekbench 3’deki tekli çekirdek testinden 1189 puan aldı ve çoklu çekirdek testinden ise 4731 puan aldı. One Plus şirketinin yeni amiral gemisinin bu puanları piyasanın popülerlerinden olan HTC One M9 ve Galaxy S6 cihazlarının sonuçlarından daha fazla puan aldığını hatırlatalım. Ayrıca OnePlus 2 modelinde parmak izi okuyucusu özelliği olması bekleniyor. Diğer yandan grafik birimi olarak ise adreno 430 birimi bekleniyor. Bakalım One Plus markası geçen senenin başarısını yakalayabilecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir