General Mobil Akıllı Jestler Nasıl Kullanılır

facebook android iphone ayarlari

General Mobil Akıllı Jestler Nasıl Kullanılır
1 - 1 OY

General mobile akıllı jestler, elite akıllı jestleri açma, general mobile elite çift dokunarak kapatma, General mobile elite, akıllı jestler 

General Mobile Elite akıllı jestler ile telefon kullanımınızı rahatlatabilir ve seri bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı jestler ile daha hızlı bir erişim ve hızlandırmak mümkün. Bu işlem için aşağıdaki resimli anlatımımızı takip ederek işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

General Mobil Akıllı Jestler Nasıl Kullanılır

1. Öncelikle Ayarlar menüsüne giriş yapıyoruz. General mobile akıllı jestleri açmak

facebook müşteri hizmetleri

General Mobil Akıllı Jestleri Açma

2. Daha sonra aşağıdaki ekranda da gördüğünüz gibi üst menüden Akıllı sekmesine dokunarak daha sonra Akıllı Jestler sekmesine giriş yapıyoruz.
General Mobile Elite Akıllı Jestler 2

3.Açılan yeni ekran üzerinden Akıllı Jestler sekmesini aktif hale getiriyoruz. Daha sonra aşağıdaki ekrandaki gibi hangi işlemleri yapmak istiyorsanız seçiyoruz. Örneğin akıllı arama seçeneği mesajlar veya çağrı uygulaması aktif ile telefonunuzu kulağınıza götürerek akıllı arama işlemi ile direkt olarak arama sağlayabilirsiniz. Yada alarm açık ve alarmı durdurmak istediğinizde direkt olarak telefonu ters çevirdiğinizde alarm duracaktır. Çift dokunuş ile telefonun ekranını kilitleyebilir veya açabilirsiniz. Bunun içinde ekrana iki defa dokunmanız yeterlidir, tabi bu işlemin gerçekleşebilmesi için çift dokunuş ile uyandırma işleminin aktif olması gerekiyor. General Mobile Elite 2 Akıllı Jestler 3Yukarıda da belirttiğim gibi hareketli uyandırma, çift dokunuş ile uyutma, alarmı tek hareket ile durdurma, akıllı cevap ve akıllı arama gibi birçok özellik bu telefonda mevcut bu tür işlemleri gerçekleştirebilmeniz için yukarıda belirtilen işlemleri sırasıyla gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir