General mobile discovery 2 menü tuşu sorunu

facebook android iphone ayarlari

General mobile discovery 2 menü tuşu sorunu
4.5 - 2 OY

General mobile discovery 2 menü tuşu sorunu nasıl çözülür,General mobile discovery 2 cihaza hard reset nasıl yapılır,General mobile discovery 2 nasıl sıfırlanır,General mobile discovery 2 nasıl yedek alınır,General mobile discovery 2 menü tuşu kayboldu,

General mobile discovery 2 menü tuşu sorunu

General mobile discovery 2 menü tuşu sorununu cihazı kullanan bir çok kişinin yaşadığını tahmin ediyorum. Bu sorun cihazda neredeyse kronik bir hale gelmiş gibi görünüyor. Cihazı bir süre kullandıktan sonra cihazda ki menü tuşu kayboluyor ve kullanamıyorsunuz.  Bu da kullanıcılar için kötü bir durum gibi görünüyor. Şimdi size bu yazımızda General mobile discovery 2 menü tuşu sorununu nasıl çözebileceğinizi anlatacağız.

Öncelikle cihazın ayarlarına girelim. Bu kısımdan “uygulamalar” yazan sekmeye girelim

General mobile discovery 2 menü tuşu

facebook müşteri hizmetleri

Daha sonra ise üst kısımdaki “tümü” yazan seçeneği tıklayalım. Bu seçenek bize cihazdaki tüm programları görmemizi sağlayacaktır. Bu kısımdaki “Discovery Launcher” yazan kısmın içerisine girelim.

General mobile discovery 2 hard reset

Son olarak yapacağımız işlem ise sayfada ki “verileri temizle” yazan kısma dokunalım ve tüm verileri temizlemesini sağlayalım

General mobile discovery 2 yedek alma

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda General mobile discovery 2 menü tuşu sorununun çözülmüş olması gerekiyor. Ancak sorun devam ederse cihaza hard reset yapmanız gerekiyor. Hard reset işlemine başlamadan önce cihazdaki tüm bilgiler silineceğinden cihazınızın yedeğini almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca hard reset işlemine başlamadan önce şarzınızın %50’den fazla olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi durumda cihazın açılmasında sorun olabilir. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir