General Mobile GM5 Plus Kablosuz Bağlantı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

General mobile GM5 Plus, General mobile GM5 Plus Kablosuz, General Mobile GM5 plus kablosuz ağa bağlanma

Serinin son cihazı olan General Mobile GM5 Plus üzerinden kablosuz bağlantı işlemlerini anlatacağız. Bilindiği gibi General Mobile’ın piyasaya sürdüğü son telefon General Mobile GM5 Plus tasarım ve ücret olarak ta öne çıkan bir ürün. Peki bu cihaz üzerinden kablosuz ağa nasıl bağlanırız, bunun hakkında görsellerle birlikte bir makale hazırladık.

General Mobile GM5 Kablosuz Bağlantı Ayarları

Öncelikle Menü üzerinden Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. General Mobile GM5 Plus Kablosuz BağlantıDaha sonra menü üzerinden Kablosuz sekmesine giriş yapıyoruz. General Mobile GM5 kablosuz ağa bağlanmıyor

facebook müşteri hizmetleri

General Mobile GM5 Plus Kablosuz Ağ Unutma

Bağlanmak istediğimiz ağ adını seçiyoruz, daha sonra şifremizi yazarak bağlantı kuruyoruz. General Mobile Gm5 WifiBağlantı ile ilgili bir sorun yaşarsanız ağ üzerine 5 saniye basılı tutuyoruz daha sonra ağı unut diyerek tekrar bağlantıyı gerçekleştirebiliriz. Kablosuz ağlar ile ilgili ağa hiçbir şekilde bağlantı kuramaz iseniz. Modem arayüzü üzerinden Kablosuz ağ adı ve şifreyi değiştirerek erişim yapmayı deneyebiliriz. Eğer sonuç yine aynı olursa kanal değişikliği ve mod değişikliği gibi işlemler ile bağlantı sorununuzu giderebilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir