General Mobile Mail Kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

General mobile, General Mobile mail kurulumu, General Mobile discovery google hesabı kurma, General mobile 4 mail kurulumu nasıl yapılır ?

General Mobile bilindiği gibi Android işletim sistemine sahip bir cihaz, normal Android cihazlarda olduğu gibi bu cihazda da gmail hesabı tanımlanmadan birçok işlem yapılamıyor. Sizlere bugün General Mobile üzerinden mail kurulumu nasıl yapılır ? Nasıl yeni hesap oluşturulur bunları anlatacağız.

facebook müşteri hizmetleri

General Mobile üzerinden mail kurulumunu adım adım aşağıdaki resimleri takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle Menü’ye giriş yapıyoruz. General Mobile mail kurulumuDaha sonra Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. General Mobile mail kurulumu resimli anlatımYeni açılan ekranda Hesaplar sekmesinden sonra Hesap ekle butonuna tıklıyoruz. General Mobile e posta kurulumuHesap ekle sekmesine giriş yaptığımızda aşağıdaki seçenekler ile karşılaşacağız. Exchange, Facebook, Google gibi hesap seçenekleri gelecektir biz bu menü üzerinden Google sekmesine dokunarak devam ediyoruz. General mobile discovery mail kurmakŞimdi Google bize Mevcut hesap ve Yeni hesap gibi iki tane seçenek sunacaktır. Varsayılan bir Google hesabınız var ise mevcut hesap, yeni bir Google hesabı oluşturmak için ise Yeni hesap sekmelerine tıklayarak devam ediyoruz. General mobile discovery google hesabı kurulumuBiz mevcut bir hesabımız olduğu için mevcut bir Google hesabı girişi yaparak kurulumu tamamlıyoruz. General Mobile mail nasıl kurulurGoogle hesabımızı tanımladıktan sonra uygulama indirme ve E-posta gönderme gibi işlemlerimizi kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir