Geocaching Hazine Avı Mobil Oyunu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geocaching uygulaması akıllı telefonların GPS özelliğini oldukça eğlenceli bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir oyun. Oyun dediysek telefonun ekranından tuşlara basarak bölüm geçip oyun kazanacağınız türden değil sanal hayat ile gerçek hayatı birleştiren sosyal bir oyun.

facebook müşteri hizmetleri

Geocaching Oyun Uygulaması Nedir?

Temel olarak Geocaching bir “Hazine Bulma” uygulamasıdır. Dünyanın herhangi bir yerinde bir kişi bir nesne saklıyor. Bu herşey olabilir. Sonra uygulamaya bu koordinatları giriyor ve hazine avı başlıyor! Ülkemizde henüz çok yaygın olmasa da Avrupa’da ve Amerika’da oldukça beğeniyle oynanan bu oyun gittikçe büyüyor. Oyunu oynayabilmek için çok büyük bir kitle gerekmiyor hatta isterseniz birkaç arkadaşınızla beraber de oynamaya başlayabilirsiniz. Etrafınızda hiçbirşey yoksa siz bir tane koyun ve oyunu başlatın sonuçta Amerika ve Avrupa’da da böyle başlamıştı.

Intro sürümünde sadece gidilmesi gereken birkaç yer açıkken başkalarıyla oynamak için 22 lira verip uygulamanın full sürümünü satın almanız gerekiyor.

Android sürümünü indirmek için buraya, iOS sürümünü indirmek için buraya, Windows Phone sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir