Geometry Dash İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sizi bilmem ama ben kalabalık ortamlarda, sıkıldığım yerlerde her zaman için zaman geçirmek için telefonumdan oyun oynarım. Canım sıkıldıkça bulmaca/reflekse bağlı oyunlar oynar ve asla sıkılmam. İşte Geometry Dash tam da yukarıdaki kriterlere uyan bir oyun!

Geometry Dash Nedir?

Geometry Dash 2 boyutlu reflekse ve hafızaya dayanan bir oyun. Oyun boyunca bir kareyi kontrol edip hoplayıp zıplayarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Bölümleri geçtikçe karemizi özelleştirmek için şeklini değiştirip yüz ifadeleri ekleyebiliyoruz.

Oyun Türleri

1-Practice Mod

Bu oyun modunda bölümleri keşfetmek adına her bölümün yaklaşık % 5’ini geçtikten sonra oyun kendi kendine oraya bir save noktası koyuyor ve ölünce oradan başlayabiliyoruz. Yeni oyuna başlayanların ilk bir iki bölümü bu modla geçmelerini tavsiye ederim.

facebook müşteri hizmetleri

2-Adventure Mod

Bu oyun modunda ise Practice Mod’dan tek farkı save yerleri yok. Şöyle oluyor ki eğer %99’a geldiyseniz ve orada ölürseniz en baştan başlarsınız. Deneyimsiz oyuncular bu modu tercih edecekse sinirleri çelik kadar sağlam olmalı.

Geometry Dash 2

Kendi Bölümünü Yarat!

Oyunun içinde ayrıca kendi bölümünüzü yaratmak için kapsamlı bir bölüm yapılmış. Normal bölümlerde bulunan tüm diken, geçit kapısı vs. malzemeler bulunuyor. Ama tecrübeli oyuncular için gerçekten zor olan bu bölüm sadece pro sürümde bulunuyor.

Lite sürüme gitmek için tıklayın

Pro sürüme gitmek için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir