Gıda Güvenliği Sağlık ve Çevre Platformu Saniter Forum

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Saniter; bilimselliği, tarafsızlığı, güvenirliliği ve gizliliği ön plana alarak profesyonelce iyi mesleki uygulamalar çerçevesinde gıda güvenliğini ve halk sağlığını korumaya yönelik çalışmalar yapan, gözetim hizmetleri ve laboratuar faaliyetlerinde TS EN ISO/IEC 17025 ve TS EN ISO/IEC 17020 kalite yönetim sistemlerini sürekli geliştirmek ve iyileştirmek isteyen, müşteri taleplerini kalite – zaman – fiyat açısından en iyi şekilde karşılamak isteyen, ekipman – cihaz seçimine kadar uygun nitelikli kaliteli teknolojiyi kullanan ve bu kalite politikasından ödün vermeyen bilimsel teknolojik bir firmadır.

facebook müşteri hizmetleri

saniter3

Gıda-Su, çevre, medikal, kozmetik, tarım, GDO ve bunun gibi birçok alanlarda analizleri ve uygulamalı eğitim hizmetleriyle ön plana çıkan Saniter’in Saniter Forum’unda da hassas olduğunuz bu konularla ilgili her türlü bilgiye ulaşmak mümkün.

Saniter Forum‘da gıdadan su güvenliğine, çevreden GDO analizlerine, kozmetikten tarıma, sağlıktan ev yapımı hijyenik yemeklere varıncaya kadar çok çeşitki konu başlıkları bulunuyor. Sürekli güncel ve kaliteli paylaşımları ile kullanıcılarına yardımcı olmakta bir numara olan bu foruma siz de kaydolup meraklısı olduğunuz konulara dair paylaşım yapabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Gıda güvenliği, eğitim ve bilimsel analiz hizmetlerini teknolojiden üst düzeyde yararlanarak gerçekleştiren Saniter’in Saniter Forum‘una saniterforum.com adresten ulaşabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir