Gionee’den 120 Megapiksel Kameralı Akıllı Telefon

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasındaki bulunan birçok firmanın amiral gemileri mevcut. Amiral gemisi akıllı telefonlar gelişmişlik açısından oldukça yüksek. Birçok özellik ve detaylar mevcut. Son zamanlarda kalp ritmi, ateş ölçme, kan sayımı gibi durumları bile akıllı telefondan ölçer olduk. Ayrıca telefonu telefon harici bir fotoğraf makinası yerinede kullanmak için kameralar gelişmeye devam ediyor. Bu noktada Sony, ürettiği lensler sayesinde başarılı kameralara sahip cihazlar üretmeye devam ediyor. Bununla birlikte çinli telefon üreticisi Gionee yakında tanıtacağı modeli E8 ile ilgili kamera noktası inanılmaz derecede uçuk bir rakam gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Tıpkı Pureview teknolojisi benzeri bir büyük çözünürlük veren bu teknolojiyi Gionee kullanacak. Bazı beklentiler ve sızıntılara göre Gionee E8 modelinin kamerası tam 120 megapiksel kalitesinde fotoğraf kareleri yakalayabileceksiniz. Bu rakam inanılması zor olsada Gionee firması resmi facebook sayfalarında bununla ilgili fotoğraf paylaşmış ve bu fotoğraf’a göre doğruluk oranı oldukça yüksek diyebiliriz. Ayrıca kamera piksel boyutunun fazla olmasından harici çok hızlı odak ve çekim süresinde hızlı artışlar bekleniyor.

Diğer yandan Gionee E8 modelinde 100 megapiksel değerinde fotoğraflar çekmesi beklenirken kamerasının 23 megapiksel de olacağı söyleniyor. Nokia’nın kullandığı Pureview teknolojisine benzer bir yöntem kullanacak olan çinli firma 100 megapiksel kalitesindeki fotoğrafları çekebilme yeteneğine kavuşacak. Gionee E8 modelinin diğer donanımsal özelliklerine bakarsak 2560 x 1440 piksel ekran çözünürlüğü ve 8 çekirdekli MediaTek işlemci kullanması bekleniyor. Ayrıca 16 GB dahili depolama ve 3 GB RAM kullanarak oldukça üst seviye bir cihaz olduğunu gösteriyor. Bu cihazın tanıtım tarihi ise 10 haziran olarak belirlenmiş durumda.

2 thoughts on “Gionee’den 120 Megapiksel Kameralı Akıllı Telefon

 • 8 Haziran 2015 at 21:43
  Permalink

  Fiyattan bahset sen hele

  Reply
 • 8 Haziran 2015 at 20:43
  Permalink

  Fiyattan bahset sen hele

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir