Giriş Seviyesi Galaxy J1 Ace Modeli Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung amiral gemisi kategorisindeki başarısını sürdürürken, orta segment bütçe dostu serisindeki cihaz üretimleride son hızla devam ediyor. Son olarak bazı bilgilere göre Galaxy J1 Ace adlı orta segment cihazı kısa zaman içerisinde piyasaya sunulacak. Cihaz Samsung’un en ucuz telefonu olma yolunda ilerliyor. Kod adı SM-J110H olan yeni akıllı telefon Galaxy J1 Ace adına sahip olacak ve yakın zamanda teknoloji mağazalarında yerini alacak.

facebook müşteri hizmetleri

İlk olarak Hint mağazalarında satışa sunulacak olan orta seviye Galaxy J1 Ace modeli bugün bir perakendecenin twitter hesabından yayınlandığı video ile ortaya çıktı ve kesinleşti diyebiliriz. Giriş ve orta seviye olarak diyebileceğimiz bu modelde 4.3 inç büyüklüğüne sahip Super AMOLED bir ekran olması bekleniyor. Diğer yandan çift çekirdekli 1.3 GHz hızda çalışan 512 MB RAM’e sahip bir cihaz olacak. RAM konusundan en az 1 GB olması beklenirken 512 MB olması biraz şaşırtmış durumda.

Devam edersek bu cihazda 4 GB dahili depolama alanı ve microSD kart girişi bulunacak. Ayrıca 1800 mAh bataryaya sahip olacak bu cihaz Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile kutudan çıkacak. 5 megapiksel ana kamera ve 2 megapiksel giriş seviyesi kamera bulunuyor. Ayrıca çift SIM kartlı olan bu cihazın 98 dolar olarak mağazalara giriş yapması bekleniyor. Resmi olarak Galaxy J1 Ace modeli duyurulmasada bu modelin ardından yakın zamanda 1 GB RAM ve quad-core işlemciye sahip ikinci bir modelininde yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir