God of War III: Remastered Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bugüne kadar çoğu kişi God of War serisini oynamıştır. Playstation 2 ve Playstation 3’ün sevilen oyunu olan God of War serisi 2005 yılında ilk olarak Playstation 2’ye çıkışını gerçekleştirmişti. Tabi ki Sony bu beğenilen oyunu yeni nesil konsolun’dan mahrum bırakmadı. Eski nesil konsollarda God of War III olarak bilinen oyun, Playstation 4 için “God of War III: Remastered” adıyla çıkışını gerçekleştirecek.

Playstation 4 için geliştirilen oyunun en çok dikkat çeken özelliği grafiklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Yayınlanan videolar ve görüntüler ile grafik olarak gerçekten’de dikkat çekiyor. Peki God Of War III: Remastered ne zaman kavuşacağız derseniz, Sony yaptığı açıklamaya göre oyunun çıkış tarihini 14 Temmuz 2015 olarak belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

Birazda sizlere God of War serisinin hikayesin’den bahsedelim. Oyun bizleri Yunan Mitolojisinin fantastik dünyasına götürüyor. Bizde oyun’da bir tür Tanrıyı canlandırıyoruz. Adı Kratos olan Spartalı acımasız bir asker olan Kratos bütün girdiği savaşlardan galip olarak ayrılan bir savaşçıdır. Bu gücün’den dolayıda Sparta ordusunun başına getirilir. Fakat Kratos ve ordusu bir savaşta yenilgiye düşer. Kratos’da savaş tanrısı Ares’e hayatına karşılık düşman orduyu yerle bir etmesini ister. Artık Kratos Ares’e aittir. Kratos Ares için bir çok yer fetheder. Ares bir gün kardeşi Athena’nın şehri olan Atina’ya göz dikmiştir. Atina’yı yerle bir eden Ares’in gözü dönmüştür. Tanrılar bir araya gelir Kratos’a Atina’yı kurtarması karşılığında özgürlük ve geçmişinden kurtulma vaat eder. Ve bu güzel macera başlar. Hikayemizi’de öğrendiğimize göre artık sizlere God of War III: Remastered oyunun senaryo modunda yer alan unutulmaz Kratos ve Hades dövüşünü verelim. İyi seyirler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir