Godus Android Platformuna Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun dünyasının tanınan isimlerinden Peter Molyneux tarafından yapılan Godus, uzun bir bekleyişin ardından, Android platformuna da çıkış yaptı.

Black & White, Dungeon Keeper ve Fable serileri ile yakından tanıdığımız Peter Molyneux‘un mobil platformlar için çıkan oyununda bir tanrı rolüne bürünüyouz.

godus

facebook müşteri hizmetleri

Oyunda insanlarımızı yönlendirerek medeniyetler kurmalarına ve genişletmelerine yardım ediyoruz. Bu sırada onlara yardımcı olmak için, mucizeler aracılığıyla, nehirler yaratabilir veya yine mucizeler aracılığıyla üstlerine meteor gönderebilirsiniz. Niye böyle bir şey yaptığınızı sormuyoruz.

Free 2 Play tarzındaki oyun hala yapım aşamasında ve ileride çok daha fazla özellik oyuna eklenecek. Bu özelliklerden bir tanesi ise çok oyunculu mod. Bu modda ilk olarak Bryan Henderson isimli kullanıcı “Büyük Tanrı” olarak ortaya çıkacak.

Godus-1

İlk “Büyük Tanrı” 6 ay sürecek hükümdarlığından sonra dokunulmazlığını yitirecek ve diğer oyuncuların onu yenip yerine geçmesi için fırsatlar ortaya çıkacak.

Godus‘un Android versiyonunu Google Play mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirip, halkınızı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir