Göğüsleri Artık Çok Daha Estetik Yapmak Mümkün

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Estetik özellikle son yıllarda kadın ve erkek her iki cinste de çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu sayede bir kişi vücudunda rahtsız olduğu bir bölge ile ömür boyu yaşamak zorunda kalmadan o rahatsız olduğu bölgeyi daha çok göze hitap eden ve istediği şekilde operasyon ile yaptırabilir.

Özellikle kadınlar doğum yaptıktan sonra çocuk emzirme döneminden sonra memelerinde deformasyon olur. Bu durumlarda kadınlar memelerini yine eskisi gibi hatta daha iyisi olsun diye meme dikleştirme yaptırabilirler.

facebook müşteri hizmetleri

Göğüslerde bozulma üstelik sadece çocuk emzirme ile ortaya çıkan bir durum değildir. Göğüslerde deforme yaş ilerledikçe ya da kilo alıp vermekten de kaynaklanabilir. Bu gibi durumlarda da göğüs dikleştirme ameliyatı ile çok daha estetik ve güzel göğüslere sahip olmak mümkün.

Her ne kadar sadece kadınlar estetiğe düşkün gibi gözükse de günümüzde bazı erkeklerde en az kadınlar kadar estetik yaptırıyorlar. Misal verecek olursak http://www.miaplastestetik.com sitesine erkekler içinde bazı estetik alternatifleri bulunmakta.

Özellikle bazı erkeklerde genetik yatkınlık veyahut hormonal bozukluktan kaynaklanan kadınlar gibi göğüs oluşma durumu söz konusu. Bu durumlarda jinekomasti ile göğüsler alınabilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir