Google Chrome 43.Güncellemesini Aldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google’a ait olan kaliteli ve en çok kullanılan tarayıcılardan olan Google Chrome güncellemeleri ile güvenlik açıklarını kapatmaya devam ediyor. Kullanıcıların internet ortamında daha güvenli bir şekilde sörf yapması için aralıksız çalışıyorlar. Google, son güncelleme ile Chrome 43 güncellemesini başarı ile tamamladı. Gelen 43 güncellemesi ile önemli bir yenilik olan Web DIMI desteği getirildi. Ayrıca Chrome MIDI donanımsal özellikleri ile hızlı iletişim yaparak özel yazılıma gerek kalmadan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

API yardımıyla MIDI klavyeyi Chrome üzerinde aktif hale getirebiliyorsunuz. Dİğer yandan Chrome 43 güncellemesi ile WEB MIDI haricinde farklı yeniliklerde oluyor. 37 tane güvenlik açığı giderildi ve genel olarak iyileştirmeler mevcut. Bazı uyumluluk ve dil desteği gibi sorunlarda ortadan kaldırıldı. Tabi sadece açıklar kapanmadı, bir de yenilik kazandırıldı. WebMIDI özelliği ile, artık MIDI klavyeleri veya editör cihazları direkt olarak ses kartından Chrome’a bağlanabilecek. Yani artık SoundCloud gibi platformlarda MIDI klavyesi bağlayabilmek için Mikser cihazına ihtiyaç duymayacaksınız. Ayrıca yeni güncelleme sürümünü kendi indirip yükleyen Chrome, sıklıkla güncelleniyor. 41 ve 42. Güncelleme ile birlikte oturum açma ve tüm Chrome aygıtlarına senkronize özelliği kazandırılan internet tarayıcısının 43. Güncelleme sürümünde de kullanıcı tarafından saplanan ve geri bildirimlerde bulunulan 37 güvenlik açığı kapatıldı.

Google Yeni Fotoğraf Servisi Hazılıyor

Bakalım Google Chrome‘un önümüzdeki güncellemeler ile getireceği yenilikler ve kapatacağı güvenlik açıkları neler olacak. Daha güvenli bir internet gezintisi için chrome’unuzu güncellemenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir