Google, Chromebook Alanlara 1TB Drive Alanı Veriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bulut Depolama üzerine çalışan firmalar, özellikle bu yıl içerisinde artan rekabet sebebiyle, oldukça uygun fiyatlara depolama alanı sağlıyorlar. Ama kabul etmeliyiz, bedava olunca ayrı bir güzel oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google yeni bir teklif ile karşımıza çıkıyor. Yeni Chromebook alıcıları Google Drive’dan tam 1TB depolama alanını hediye olarak alıyorlar. Hem de, bu çeşit promosyonlarda alışkın olduğumuzun aksine, bir yıllığına değil, tam iki yıl boyunca bu alan hizmetimizde olacak.

Google Drive‘ın fiyatlarına baktığımızda, 1TB depolama alanının fiyatını 240 dolar olarak görüyoruz. Chromebook ise 199 dolardan başlayan fiyatlara satılıyor.  41 dolarlık bir indirim ile hem 1TB depolama alanı hem de Chromebook fena bir anlaşma gibi gözükmüyor.

1TB alanı alabilmek için ise  1 Ocak 2015 tarihinden önce teklifi kabul etmeniz gerekiyor. Google‘ın yeni Chrome İşletim Sistemi içerisinde bulut depolama önemli bir rol oynuyor. Eğer işinizi görecek bir bilgisayar ve büyük bir depolama alanı istiyorsanız bu teklifi gözden geçirmenizi öneririz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir