Google Contacts Materyal Dizayn ve Yeni Özellikler İle Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google uzun zamandır uygulamalarını yavaş da olsa materyal dizayn ile tasarımsal olarak yenilemeye devam ediyor. Bundan son nasibi alan ise Google Contacts oldu. Ayrıca bununla da yetinmeyen firma, Google Contacts uygulamasına yeni tasarım ile birlikte kullanımı ve işlevselliği artırmak için yeni özellikleri de ekledi. Tanıdığınız kişiler hakkında daha fazla detaylı bilgi almanızı sağlayan Google Contacts bunun dışında kişiselleştirilebilir takvim ile de birçok kullanıcının özellikle iş arkadaşları ile arasında iletişimin daha yoğun olmasını hedefliyor gibi gözüküyor.

Google Contacts ile birlikte firmanın dediğine göre arkadaşlarınızı bulmak ve sürekli iletişim halinde olmak, durum, profil fotoğrafı ve mail değiştirildiğinde bilgi sahibi olmak büyük oranda kolaylaşacak. Son e-postalar ve randevular da aşağıdaki gibi kişi kartlarına eklenecek ve Google Contacts kullanan arkadaşlarınızın en son yaptığı faaliyetleri daha yakından takip etme şansı verecek.

facebook müşteri hizmetleri

google contacts

Ayrıca Google Contacts uygulamasının Google Plus ile senkronize olarak çalışacağını ve bilgileri direk olarak buradan da alabileceğini söylemeden geçmeyelim. Uygulamayı Android üzerinden kullanan kişiler ise yeni tasarım ve özelliklerle birlikte sadece mail adresinin gözüktüğü aynı kişiden 3-4 tane olduğu durumları bilirler. Uygulama size aynı kişi isimlerini tek bir isim altında toplamayı ve rehber curcunasını ortadan kaldırmayı da hedefliyor.

Uygulamanın işlevselliği konusunda Türkiye’de kullanıcı sayısının oldukça az olduğunu söyleyebilirim ancak bir şans verirseniz uygulamanın size ne kadar zaman ve enerji kazandırdığını kısa sürede siz de fark edeceksiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir