Google duo ne zaman çıkacak

facebook android iphone ayarlari

Google duo ne zaman çıkacak
5 - 2 OY

google duo nedir,google duo nasıl kullanılır,google duo ile görüntülü arama nasıl yapılır,google duo ile android cihazlardan ios cihazlarına arama nasıl yapılır,google duo nereden yüklenir,google ile görüşme ücretli midir, google duo ne zaman çıkacak

Google duo ne zaman çıkacak

Google dan yeni bir hizmet olan “google duo” ne zaman Türkiye’de kullanılmaya başlayacak ve avantajları ne olacak. Google duo yeni bir görüntülü ve sesli görüşme yazılımıdır. Bu program kullanılarak android cihazlar ile ios cihazlara görüntülü ve sesli arama yapabileceksiniz. Programın en büyük özelliği ilk defa android ile ios un ortak görüşme yapmasıdır.

facebook müşteri hizmetleri

Program henüz kullanılmaya başlamadığı için içeriğinin ne olacağı ve nasıl kullanılacağı konusunda kesin bilgiler yok ama basit bir arayüzü ile kullanımı mümkün olacağı da söylentiler içerisinde yer almaktadır.

google duo kullanimi

Google’ nin resmi kanalında yayınlanan google duo reklamını aşağıdaki video dan izleyebilirsiniz

 

Google duo resmi olarak duyuruldu ve google play store da yerini aldı ama indirilemiyor sadece ön kayıt yapabilirsiniz. Google duo’ nun en güzel özelliklerinden biriside sizi arayan kişiyi kabul etmeseniz de o an için görüntü canlı olduğundan ne yaptığını görme imkanı sağlıyor.

Google duo Türkiye de kullanıma açıldığında destek almak isterseniz google müşteri hizmetlerinden yada önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir