Google Glass 2 Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Söylentiler ilk çıktığından delicesine merak edilen ancak zaman içerisinde üzerindeki ilgili tamamen kaybeden Google Glass, tasarım ve özellik değişiklikleriyle beraber yeni sürümü Google Glass 2 için hazırlanıyor.

Genelde bilim kurgu filmlerindeki kullanımı ile hayal ürünü olarak kendinden söz ettiren Google Glass, beklenilenin çok altında bir ilgi ile piyasaya çıktı ve geçtiğimiz aylar boyunca teknoloji tutkunları tarafından neredeyse hiç konuşulmaz hale gelip tarihe karışmayı başardı.

facebook müşteri hizmetleri

Aradan geçen zaman içerisinde ünlü gözlük markalarının da desteğini almayı başarmış olan Google Glass, tasarım değişiklikleri ve yeni özellikleriyle Google Glass 2 ‘nin geleceği müjdesini verdi. Eskisine oranla kullanım ve ilgi oranının büyük oranda artırılması beklenen Google Glass 2 , belirtilene göre tek bir model değil birbirinden farklı iki model olarak piyasaya sürülecek.

Intel alt yapısı ile güçlendirileceğinin de altı özellikle çizilen Google Glass 2 ile ilgili kesin bir çıkış tarihi henüz belirtilmemiş olmasına rağmen biz merak etmeye başladık. İlk Google Glass çıktığından yakalanmak istenen o teknolojinin ve gözlük kullanımı ile internetin birleştirilmesi fikrinin sadece hayal değili, gerçek olabileceği fikri insanları çok etkilemişti.

Bakalım Google Glass ilk gözlük projesinde yakalayamadığı başarıyı Google Glass 2 ve diğer model ile yakalayabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir