Google Hangouts’ta İlk Dakika Konuşması Artık Ücretsiz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

 

googlehangouts3

Google Hangouts artık bize uluslararası konuşmaların ilk dakikasını ücretsiz kılacak. Dün yapılan bu duyuru neticesinde Google Hangouts uygulaması kullanıcıları bu jestin tadını çıkaracak.

Google’ın Hangouts uygulaması; hem masaüstü hem de mobil sürümünde (iOS, Android) bildiğiniz gibi internet bağlantısıyla telefon numaralarına uluslararası anlık mesajlaşma, video ve sesli arama hizmetleri sunuyor. Google‘ın bu yeni jestiyle beraber ilk dakika ücretsiz olacak ve arkadaşlarınızla küçük bir sohbet imkanı veya acil bir mesaj iletme seçeneği sunulacak.

facebook müşteri hizmetleri

Ancak Google Hangouts’un söz konusu ücretsiz ilk dakika imkanından yararlanmanız için Google hesabınızda biraz arama kredisi (Kredi kartınızı Google hesabınıza ekleyin) bulunması gerekiyor. Google Hangouts’un bu hizmetini hemen deneyen kullanıcılar, sistemin sorunsuz çalıştığını ve ücretsiz ilk dakika aramasından duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getiriyorlar.

GoogleHangouts

İşte ücretsiz ilk dakika aramasının yapılabileceği Google’ın öngördüğü ülkeler listesi:

ABD, Birleşik Krallık (İngiltere), İsviçre, İsveç, İspanya, Güney Kore, Rusya, Polonya, Peru, Norveç, Hollanda, Meksika, Japonya, İtalya, İrlanda, Endonezya, Hindistan, Almanya, Fransa, Dominik Cumhuriyeti, Çin, Kanada, Brezilya, Belçika, Avustralya.

Ayrıca listede Türkiye’nin bulunmuyor olmasından ülkemizdeki Google kullanıcıları oldukça hoşnutsuz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir