Google Haritalara yeni özellik

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google haritalara yeni özellik, google maps yenilik, google haritalar, google maps

Google yeni bir güncelleme ile yepyeni bir özellik ile karşınızda. Google’ın yeni duyurduğu Google Haritalar artık daha fazla özellik barındıracak. Yeni gelen bu özellik sayesinde Google Haritalar üzerinde yeni yerleri önermek, yada haritada olmayan bir yeri işaretleyerek bildirimde bulunmak yada konumları daha detaylandırma gibi birçok yeni özellik ekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bence Google Haritalarda ki en önemli özellik artık gittiğimiz bir yer haritalarda yok ise orayı ekleyerek Google üzerinden bildirim bırakmak olacaktır. Örnek olarak gittiğiniz yer haritalarda gözükmüyor, orayı işaretliyorsunuz ve artık tüm kullanıcılar o mekan hakkında gönderilerde bulunabiliyorlar. Yani haritalar üzerinde artık o noktayı tüm kullanıcıların görmesi mümkün hale geliyor. Bu aslında Google’ın işine çok yarayacak gibi gözüküyor. Sisteme giremediği yada haritalardan hemen güncelleme alıp çekemediği noktaları artık kullanıcılar Google için sağlıyorlar. Google Maps yeni özellikBir diğer yenilik ise gittiğiniz yerler hakkında detaylı bir bilgilendirme not veya yorum bırakabilmeniz ek olarak bir restorana gideceksiniz. Normal süreçte bunu google üzerinden aratarak restoran bilgilerine erişim yaptıktan sonra rezervasyon yapmanız ama artık Google bunu da kolaylaştırmış. Direk olarak Google Haritalar üzerinden haritada yer alan bir restorana rezervasyon gerçekleştirebiliyorsunuz. Google Haritalar‘dan hiç çıkmadan bir rezervasyon yapıp o noktaya gidiyorsunuz. Bu da bence kullanıcıların çok hoşuna gidecek gibi duruyor.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir