Google Hesabım Sayfası Güncellendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google, kullanıcıların hesaplarını daha güvenli bir hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Bundan dolayı yeni bir merkez oluşturuyor ve buradan tüm gizlilik ve güvenlik ayarlarına erişmek daha kolay olacak. Ayrıca Google’ın bu yeni sayfasında güvenlik ayarlarının en ince detaylarına kadar erişim bulunuyor. Hangi cihazlardan hesabınıza giriş yaptınız ve ne zaman yaptınız gibi tüm bilgilere erişmek mümkün oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google’a ait bu sayfanının merkez olmasından dolayı çeşitli Youtube ve Google geçmişinizi görebilir ve silebilirsiniz. Ayrıca tüm ayarlarınıza genel bakış fırsatı ve hatta bu bilgilerinizi bir dosya halinde indirip bir başkasına vererek onun tüm bilgilerinizi silmesini sağlayabilirsiniz. Google yapılan bir araştırmada gördüğü üzere Amerikada %90‘lık bir kitle kendi kişisel hakkındaki depolanan verileri yönetmek isteği görülmüş.

Ayrıca yenilenmiş hesabım sayfası ile tüm gizlilik ve güvenlik ayarları yapmanızın yanı sıra, hesabınızım çalınmaması ve daha güvenli bir hale gelmesi için bazı işlemlerde gerçekleştirebilirsiniz. Hangi bilgilerinizin başkaları tarafından gözükür olduğunı görebilir ve değiştirebilirsiniz. Çok fazla yenilik ve değişiklik olmasada genel görünüş ve kısayollara kolay erişim sağlanarak kullanıcılara kullanım kolaylıgı sağlanmıi diyebiliriz. Diğer yandan hesabım sayfası ile yapılabileceklerden bahsedersek şifrenizi değiştirebilir ve yenileyebilirsiniz. Ayrıca hesabınıza ait email adreslerinizi değiştirebilir ve Google plus üzerindeki profil fotoğrafınıza kadar değişiklikler yapabilirsiniz. Bakalım ilerleyen zamanlarda yeni arayüz sorunlar çıkartacakmı ve yeni güncellemeler gelecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir