Google Inbox Herkese Açık

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google, geleneksel konferansı Google I/O‘da geçtiğimiz yılın sonunda yayınlanan ve yalnızca davet ile üye kabul eden e-posta servisi Google Inbox‘ı artık herkese açtığını duyurdu. Bu duyuru ile beraber Google Inbox‘a gelen yeni özellikler de tanıtıldı.

Google Inbox‘a gelen özelliklerden ilki Bundle. Özel başlıklarda e-postalarınızı kategoriler haline getiren Bundle özelliği, sizin için duruma göre önemli sayılabilecek e-postaları buluyor ve özel kategorilerde listeliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Google Inbox‘a eklenen belki de en önemli özelliği yollanılan e-posta’nın 10 saniye içinde geri alınabiliyor olması. Yani bir talihsizlik sonucu yanlış bir şey yazarsanız ya da yazdığınız e-posta’yı yanlış kişiye yolladıysanız 10 saniye içinde gönderimi durdurarak e-postayı düzenleyebilir ve baştan yollayabilirsiniz.

GMail‘e iyi bir alternatif olarak görülen Google Inbox‘ın artık herkese açık olmasıyla kullanımının yaygınlaşması bekleniyor. Ancak aynı amaçla yayına sokulan Google+‘ın da davet özelliği kalktıktan sonra hüsrana uğradığını göz önünde bulundurursak endişelerimiz var da diyebiliriz. Umarız Google’ın yüzü Google+’a nazaran Inbox ile güler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir