Google Kablosuz Ağ Hizmeti Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Google kablosuz ağ hizmeti Amerika sınırları içinde bu hafta açılıyor. Şimdilik sadece ABD sınırları içinde çalışan hizmetin ne zaman dünyaya açılacağı ise belli değil.

Sistem için ABD’li operatörler AT&T ve Verizon’la anlaşan Google bu şirketlerin altında kendi ağını oluşturacak. Başka bir deyişle kullanıcılar AT&T ve Verizon’ın altyapısını kullanarak Google’ın kablosuz ağ hizmetini kullanacak.

facebook müşteri hizmetleri

Henüz Google’ın servis için bir paket açıklaması yok. Bu da demek oluyor ki kullanıcılar sadece kullandıkları mobil veri kadar ödeyecekler. Bu hizmeti kullanıcılar tıpkı normal bir kablosuz ağ gibi hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilecek.

Google Mobil Site Güncellemesi Geldi

Henüz şirket Verizon ve AT&T altyapısı olmadan kendi kablosuz ağını kurmayı düşünmüyor ve bu hizmetle diğer operatör ve kablosuz ağ sağlayıcılarına rakip olmaya çalışmıyor. İlk dalgada sadece Google Nexus 6 cihazlar bu hizmetten yararlanabilecekken, ilerleyen zamanlarda diğer cihazların da bu hizmete uyumlu olması bekleniyor. Bu sistemin Google’ın gelecekteki projelerinin başlangıcı olduğu söyleniyor. İleride Google bizi nasıl bir proje ile şaşırtacak, bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir