Google Keep İOS İçin Hazır

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google Keep Everynote’a Rakip Oldu

Google Keep İOS İçin Hazır

Bilindiği gibi Evernote programı sayesinde birçok insan not alma konusunda rahatlığa kavuşmuş ve bu program sayesinde işlerini rahatlıkla takip eder hale gelmişti. Uzun yıllar piyasada tutunmayı başaran bu programın ise sağlam bir rakibi çıktı ve ekstra sunduğu özellikler ile daha geniş kesime hitap etmeye başladı.

Not alma programının bu büyük rakibi ise Google. Evernote’a rakip olarak piyasaya çıktığını açık açık söyleyen Google bu programın ismini ise bilindiği gibi Google Keep olarak kullanıcılarına duyurmuştu. Ayrıca bu programda Everynote’da olmayan birçok özellik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Google Keep İOS Kullanıcıları İçin Müjdeyi Verdi!

Google Keep İos

facebook müşteri hizmetleri

Google Keep uygulaması çıktığı tarihten itibaren oldukça tercih edilmiş ve Android kullanıcılarının yanı sıra Wep kullanıcılarının kullanımına açılmıştı. Not alma konusunda zirvelerde olacağını şimdiden hissettiren Google, özellikle ses kaydı alma ve foto özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ayrıca uygulamanın daha şimdiden milyonlar tarafından indirilip kullanıldığını söyleyebiliriz.

Google attığı bu adımla İOS not alma uygulamaları ile rekabet edeci ise kesin gibi. Ayrıca Google Keep, kullanıcıları Gmail avantajını da doyasıya hissediyor. Yani bu uygulamayı milyonlar farklı ortamlarda ve farklı cihazlarda kullanabilme şansına sahip oluyor. Bir çok alanda kullanabilme seçeneği ile tercih edilme ihtimali ise bir hayli artıyor.

Sizde İPad veya IPhone kullanıyorsanız ve henüz bu uygulamayla tanışmadıysanız burada olduğunuz için oldukça şanslısınız. Sitemiz aracılığı ile sizde uygulamayı indirebilir ve kapsamlı ve eğlenceli not alma uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

IPhone ve Ipad için indirmek için renkli yeri tıklamanız yeterli olacaktır.

ıphone ve ıpad

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir